«#МіКоПІн-2022»: підсумки міського конкурсу

Підведено підсумки міського конкурсу педагогічних ініціатив «#МіКоПІн-2022» 

З метою пропаганди кращих здобутків, інноваційних напрацювань педагогічних працівників та пошуку методичних ідей, що варто поширювати, у березні 2022 року проведено міський конкурс педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи «#МіКоПІн-2022».

Ініціатором проведення конкурсу виступив Департамент освіти та науки Одеської міської ради, організатором – Комунальна установа “Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників”.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 13 учасників, серед них автори і авторські колективи із 17 закладів освіти. На розгляд журі було представлено 13 робіт з 4 тематичних номінацій:

  • «Використання цифрових інструментів та хмарних сервісів для організації дистанційного та змішаного навчання» — 1 робота;
  • «Організація освітнього процесу у контексті НУШ» — 4 роботи;
  • «Реалізація академічної автономності закладів загальної середньої освіти: формування складових освітніх програм шляхом створення програм факультативів, спецкурсів, предметів за вибором, зокрема і краєзнавчих» — 3 роботи;
  • «Формування особистості: виклики часу і нові контексти розвитку» — 5 робіт.

Серед поданих на конкурс робіт представлені  методичні розробки уроків з навчальних предметів, програми факультативів, спецкурсів, предметів за вибором, зокрема і краєзнавчих,  розробки психологічного спрямування, навчально-методичні посібники, досвід роботи щодо організації дистанційного навчання, освітні проєкти.

Вітаємо переможців конкурсу!

*****************************************************************************

Більш детально з результатами міського конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.03.2022 № 92 “Про підсумки проведення міського конкурсу педагогічних ініціатив у контексті Нової української школи “#МіКоПІн”.

Share this post