Міський фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від старовини до сучасності»

Юні одесити представили свою творчість на Міському фестивалі-конкурсі української пісні «На крилах пісень – від старовини до сучасності». Фото

В Одесі відбувся VIІ Міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від старовини до сучасності». Конкурс організований департаментом освіти і науки Одеської міської ради та проведено адміністрацією комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» в рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси« Я – одесит, патріот України» на 2016 -2020 роки.

Конкурс присвячений Нінель Петрівні Ріхтер-Сочієнковій, яка довгі роки була однією з провідних співачок Одеської опери.

Мета фестивалю-конкурсу – розвиток і пропаганда дитячої творчості, пошук молодих талановитих виконавців, виховання патріотизму, підвищення виконавської майстерності у юних артистів. Організатори об’єднали у фестивалі 3 жанру української пісні: академічний, естрадний і народний.

До складу журі конкурсу увійшли відомі в місті діячі культури і мистецтва: солістка Одеської обласної філармонії, викладач Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського Олена Ріхтер-Гудзь, солістка Одеської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Аглая Поліхроніді і заслужена артистка України Віола Демидова.

У міському етапі конкурсу взяли участь понад 70 кращих солістів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, які пройшли відбір і стали переможцями в районних конкурсах.

12 листопада в актовому залі санаторію-профілакторію «Біла акація» відбувся гала-концерт і нагородження переможців конкурсу. Почесне звання лауреатів I, ІІ і ІІІ ступенів отримали 36 виконавців.

Гран-прі, за одностайною оцінкою членів журі, присуджено вихованці Одеського міського Палацу дитячої та юнацької творчості Валерії Мошнятській (педагог – Юлія Скальська).

Приз глядацьких симпатій отримав Окара Даніель, вихованець Одеського міського Палацу дитячої та юнацької творчості (педагог – Юлія Скальська).

Юні артисти порадували професійне журі різноманітністю репертуару, своєю наполегливістю і талантом.

Всім учасникам конкурсу були вручені дипломи та пам’ятні кубки.

 

Share this post