Міський етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Підведено підсумки міського етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка у форматі онлайн з використанням дистанційних технологій та дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, за зональним принципом у районах міста.

Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги  до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

У міському етапі Конкурсу взяли участь 557 учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Конкурсанти працювали за завданнями, підготовленими Комунальним закладом вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та виявили ґрунтовні знання з шевченкознавства та індивідуальний творчий підхід.

На підставі рішення фахового журі міського етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році визначені переможці, які  нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Дякуємо учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку!

Зі списком переможців можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.12.2023 №373 “Про підсумки проведення міського етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році”

Share this post