«З днем народження, Країно!»: патріотичний марафон

Пройшов патріотичний марафон з нагоди державних свят


З нагоди відзначення у 2023 році в місті Одесі Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, з метою сприяння національно-патріотичному вихованню юних одеситів Департаментом освіти та науки Одеської міської ради 19 серпня 2023 року в рамках патріотичного марафону «З днем народження, Країно!» в Одеських ліцеях № 73, 92, 100, Міському саду, Парку культури та відпочинку ім. Горького, Дендропарку Перемоги, на Кримському бульварі проведені акції «Кольори Перемоги», «З Україною в серці», «Поштова скринька для військовослужбовця «З любов’ю та вдячністю! Ваша Одеса!», патріотичний арт-розпис «Україна очима дітей» та майстер-класи з виготовлення патріотичних браслетів, сувенірів, оберегів, а також з різних видів спорту.
Під час патріотичних заходів з вірою в наближення до Перемоги юні одесити разом з батьками мали можливість прикрасити гілки дерев стрічками кольорів нашого Прапора, намалювати квітучу сильну Україну, спробувати себе у різних видах мистецтва, від Парламенту старшокласників м. Одеса отримати символічні жовто-блакитні сердечки, прапорці для підняття духу до спільної Перемоги, а також подарувати емоції дітям та дорослим.
Для підтримки незламного духу наших захисників та захисниць, які з перших днів війни боронять кордони України та оберігають наш спокій, мешканці міста брали активну участь у написанні листа з привітаннями та побажаннями на заздалегідь оформлених листівках. Листи підтримки та дитячі малюнки неодмінно дійдуть до адресатів – наших військовослужбовців Збройних Сил України.
У соціальній мережі Facebook проходив кейс-festival «Все буде Україна», в якому всі бажаючі аматорські колективи та окремі виконавці мали змогу взяти участь.

 

 

 

 

 

 

  

   

 

 

 

Share this post