Міський етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З метою підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня культури в Україні проведений міський етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти в номінаціях «Література» та «Історія України та державотворення», що проходить під гаслом «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!», відповідно до Положення у форматі, безпечному для учасників у період дії воєнного стану. Конкурсні роботи присвячені Збройним силам України, які у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Епіграфом до творчих робіт взято слова Надії Гуменюк: «Наш дух не вбити, волю не зламати, за нами – діти й Україна-мати і з нами воля й правда вікова!»

У Конкурсі взяли участь 54 учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси. Журі зазначило, що усі роботи проникнуті патріотизмом, гордістю за героїчне минуле та сьогодення України. Автори розкривають самовідданість і відвагу військових, які стали на захист нашої держави проти російської агресії, засуджують війну, вірять у незламність рідного народу і його перемогу.

У номінації «Історія України та державотворення» журі відзначило логічний виклад матеріалу, дослідницький характер робіт та уміння учасників працювати з історичними джерелами. У номінації «Література» увага закцентована на майстерності учасників у застосуванні художніх прийомів, досконалості мови, образному мисленні.

На підставі рішення журі міського етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості визначено переможців, які нагороджені  дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Вчителям, які підготували переможців, оголошено подяку.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу. Висловлюємо слова щирої подяки усім учасникам, їх керівникам та батькам.

_______________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19.01.2023 №7 «Про підсумки проведення міського етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2022/2023 навчальному році».

Share this post