“Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”: фінальні змагання ІІ етапу з волейболу та футзалу

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у місті Одесі під девізом «Разом переможемо!» команди закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста змагалися за першість у II (територіальному) етапі змагань з баскетболу, волейболу та футзалу.

За результатами фінальних змагань з волейболу серед дівчат перше місце здобула команда Одеського ліцею № 13, II та III місця посіли команди Одеських ліцеїв №№ 3 і 55. Серед юнаків переможцями проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” стала команда Одеської гімназії № 77, команди Одеських ліцеїв №№ 31 та 40 здобули II та III місця.

Також у наполегливій боротьбі в спортивних залах нашого міста  з футзалу зійшлися команди Одеських ліцеїв №№ 65, 67, 122 та «Лідер». Учасники змагань продемонстрували високий рівень підготовки, майстерність та непохитну волю до перемоги. У запальній грі за звання кращих перемогу виборола команда Одеського ліцею №122, команди Одеських ліцеїв №67 та «Лідер» здобули II та III місця.

Чудовий настрій, спортивний азарт, товариські стосунки і надзвичайно позитивна атмосфера панувала на спортивних майданчиках як серед гравців так і серед вболівальників. Всі учасники змагань достойно представляли свої команди. Під час змагань гравці демонстрували свою спортивну майстерність, витривалість, спритність, наполегливість та силу єдності.

____________________________

“Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”: названі переможці з баскетболу

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: змагання з черліденгу

“Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”: змагання з баскетболу

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: триває ІІ етап змагань

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: тривають змагання з футзалу та волейболу

“Пліч-о-пліч всеукраїнська шкільна ліга”: змагання з футзалу

Відбулася зустріч у рамках спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: спортивні змагання команд м. Одеси

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: фестиваль плакатів

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: всеукраїнські змагання