Міський конкурс для школярів «Юний парамедик»: анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У грудні 2021 року в режимі онлайн стартує міський конкурс для школярів «Юний парамедик».

Департамент освіти та науки Одеської міської ради є засновником та організатором міського конкурсу для школярів «Юний парамедик» (далі – Конкурс), який проводиться за підтримки Національної Ради з охорони здоров’я і безпеки та Навчального центру SAR.

Мета Конкурсу: формування свідомого та відповідального славлення учнівської молоді до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, навчання школярів необхідним прийомам і навичкам надання домедичної допомоги, а також організації змістовного дозвілля учнівської молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні  віком 14-17 років (9-11 клас). Склад команди: капітан групи, З учні (юнаки, дівчата) та 1 – керівник (педагогічний працівник закладу освіти).

Умови проведення Конкурсу: закладу освіти, команда якого бажає взяти участь у Конкурсі, необхідно розмістити відео з виконанням конкурсного завдання на YouTube (https://www.youtube.com) та надіслати заявку на e-mail: pozashkilyaodesa@gmail. com. Надані відеоматеріали – якісний відеозапис виконання командою учнів-парамедиків конкурсного завдання розглядає та оцінює журі Конкурсу.

Звертаємо Вашу увагу, що до 30 листопада 2021 року необхідно надіслати заявку на участь у Конкурсі на електронну адресу [email protected] відповідно до Положення.

Команди – переможці Конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятними подарунками.

******

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 08.11.2021 №297 «Про проведення міського конкурсу для школярів Юний парамедик»

Конкурс проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIII

Share this post