В Одесі пройшов благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки» 

З 19 березня по 13 квітня 2018 року у закладах освіти Одеси пройшов благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки».

У рамках марафону діти і молодь під керівництвом педагогів брали активну участь у різних благодійних заходах.

Так, під час акцій «За чисте довкілля» та «Посади дерево й збережи його» педагоги, школярі та їх батьки облагороджували клумби на пришкільній території, майстрували й розвішували на деревах нові шпаківні.

У всіх школах, дитячих садках і позашкільних навчальних закладах міста пройшли майстер-класи з випікання пасок, розпису і фарбування яєць, виготовлення прикрас і оберегів; були організовані благодійні виставки-ярмарки та концертні програми «Великодня країна фарб», «Великодній дивограй». Усі бажаючі могли взяти участь у різноманітних майстер-класах і зборі благодійності для лікування важкохворих дітей.У школах міста учнями та їх батьками були організовані благодійні ярмарки «Добро починається з тебе».

Мета заходів – пробудження в юних серцях любові до ближнього, почуття жалю й розуміння. Закуплені на зібрані гроші  гігієнічні засоби, ігри для розвитку, цікаві книги, солодощі були передані до  Одеських будинку-інтернату для дітей інвалідів, дитячих будинків №№ 1,  3, санаторію «Степове повітря» та воїнам, які знаходяться на лікуванні в Центральному військовому клінічному госпіталі.

Share this post