Міський конкурс «Кобзар і сучасність». Анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З 01 по 17 березня 2022 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиметься міський конкурс «Кобзар і сучасність».

Конкурсанти змагатимуться у трьох номінаціях: «Кращий твір», «Кращий реферат», «Кращий малюнок».

Конкурс проводиться з метою відзначення 208-ї річниці від дня народження визначного громадського та політичного діяча, славетного генія українського слова Тараса Шевченка, сприяння формуванню національної свідомості підростаючого покоління, виявлення обдарованих учнів у галузі української літератури та українознавства, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Міський Конкурс проходитиме у два етапи:

  • відбірковий (за територіальним принципом) – 10-11 березня 2022 року;
  • підсумковий17 березня 2022 року на базі Освітнього простору «CreadED».

Проведення щорічного міського конкурсу «Кобзар і сучасність» серед учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси саме у березні, у переддень народження поета, – добра багаторічна традиція.

Конкурс надає можливість кожному учаснику доторкнутись своїм серцем, розумом, талантом, думками до нетлінних сторінок безсмертної спадщини та життєвої долі Тараса Шевченка.

Переможці міського конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

*******************************************************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 15.02.2022 №70 “Про проведення міського конкурсу “Кобзар і сучасність” серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році”.

Share this post