Школа резерву керівних кадрів закладів освіти продовжує свою роботу

10 квітня 2018 року слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти відвідали кращі навчальні заклади міста.

10 квітня 2018 року слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти відвідали кращі навчальні заклади – Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія №2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області та Одеський спеціальний дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №193 компенсуючого типу Одеської міської ради Одеської області.

До уваги слухачів Школи було представлено презентації досвіду роботи адміністрацій двох освітніх навчальних закладів міста Одеси.

У ході зустрічі майбутніх управлінців ознайомили з традиційними і інноваційними прийомами та формами роботи, які допомагають дітям краще запам’ятовувати матеріал, навчитися застосовувати набуті знання на практиці, креативно мислити, усебічно розвиватися.

На завершення зустрічі було проведено оглядову екскурсію навчальними закладами.


ОДЕСЬКИЙ НВК «Гімназія №2» було засновано у 1957 році і є одним з найбільш відомих середніх навчальних закладів міста Одеси. Заклад славиться  високим рівнем знань своїх учнів, професійністю вчителів. Особливістю  гімназії є вихованість, інтелігентність, високий рівень розвитку та інтелекту випускників. Одеський НВК «Гімназія №2» – навчальний заклад класичного зразку. Працює за державним навчальним планом. Викладання ведеться українською мовою. Поглиблено вивчається англійська мова з першого класу, а друга іноземна (німецька, французька чи  іспанська) за вибором батьків та учнів з 5-го класу. Діють профільні класи: економіко-правовий, гуманітарно-лінгвістичний, природничо-науковий.

В Одеському НВК «Гімназія №2» діють 42 мультимедійні аудиторії: історії, фізики, англійської, української, французької, німецької мови, зарубіжної літератури, музики, європейська студія, біології, математики, інформатики, правознавства, і т. д. Вони підносять освітній процес процес на рівень європейських стандартів.

У червні 2017 року гімназію відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка ознайомилася з передовим досвідом педагогічного колективу по впровадженню в освітній процес електронного підручника.

 

ОДЕСЬКИЙ СДНЗ № 193 функціонує з 1987 року. В Закладі 10 логопедичних груп для дітей з важкими вадами мовлення. Одна з них санаторна група для дітей з психоневрологічними захворюваннями. Дошкільний заклад є базовим для кафедри дефектології та фізичної реабілітації ПНПУ ім. К.Д. Ушинського. З дітьми працюють досвідчені педагоги із спеціальною освітою та достатнім досвідом роботи: логопеди, вихователі, психолог, музичний керівник, інструктор з фізкультури. В Закладі педагоги надають дитині повноцінну допомогу в подоланні мовленнєвих вад. Для здійснення корекційної роботи обладнані логопедичні кабінети, є музичний зал, фізкультурний зал, кімната ЛФК, кабінет психолога, сенсорна кімната, кабінет фізіотерапії, куточки рухової активності в групах.

У дошкільному закладі було узагальнено інноваційний досвід здоров’яспрямованої діяльності Одеського СДНЗ №193 – Школи сприяння здоров’ю «Виховуємо гармонійно розвинену особистість». З 2012 року дошкільний заклад є членом Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю, освітньо-інформаційним центром з розвитку обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю. Є опорним закладом Одеського обласного інституту удосконалення учителів з проблем дошкільної та спеціальної корекційної педагогіки.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *