Міський конкурс «Кобзар і сучасність»: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

16 березня 2023 року на базі Освітнього простору «GreatED» пройшов фінальний  етап міського конкурсу «Кобзар і сучасність» у номінаціях: «Кращий твір», «Кращий реферат», «Кращий малюнок».

У фінальному етапі Конкурсу взяли участь 67 учнів-переможців відбіркового етапу.

Фахове журі зазначило, що більшість  робіт, наданих на розгляд, відповідали вимогам Положення про конкурс, вирізнялися самостійністю думки юних авторів (номінації «Кращий твір», «Кращий реферат»), яскравістю та майстерністю у розкритті художніх образів, різноманітністю технік виконання («Кращий малюнок»), творчою індивідуальністю та власним баченням розкриття теми (усі номінації). Учасники продемонстрували вміння аналізувати та узагальнювати, критично оцінювати історичні факти та явища, події сьогодення, висловлювати свої думки та  емоції.

Рішенням фахового журі визначені переможці фінального етапу міського конкурсу «Кобзар і сучасність», які будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Ознайомитися зі списком переможців можна, перейшовши за посиланням.

 

 

 

 

_________________________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 17.03.2023 №35 “Про підсумки проведення міського конкурсу “Кобзар і сучасність” серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році”

Share this post