Семінар-практикум з питань запобігання та протидії насильству пройшов у Київському районі

Семінар-практикум з елементами тренінгу «Відпрацювання механізмів взаємодії педагогічних працівників з іншими організаціями та службами з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорсткого поводження та булінгу» пройшов на базі Одеської ЗОШ №81

Семінар-практикум для педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси було проведено з метою запобігання та протидії домашньому насильству відносно дітей закладів освіти м. Одеси.

05 лютого 2019 року на базі Одеської ЗОШ № 81 відбувся перший семінар для уповноважених працівників закладів освіти для проведення невідкладних заходів реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб та представників психологічної служби закладів освіти Київського району м. Одеси.

Участь у семінарі взяли: Людмила Акімова  – куратор міжсекторальної робочої групи з питань попередження та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі міської координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, представник в Одеській області Фонду Народонаселення ООН (UNFPA) в Україні, радник голови Одеської обласної державної адміністрації; Олена Ковальова та Наталя Заварова – тренери Національної тренерської мережі Громадської організації «Ла Страда – Україна», а також представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, управління патрульної поліції у м. Одеса ДПП НП України, служби у справах дітей Одеської міської ради, відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Одеській області, Київської районної адміністрації Одеської міської ради, територіального відділу Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Київському районі.

У рамках даного семінару тренерами Громадської організації «Ла Страда – Україна» проведено практичні заняття з питань правового  забезпечення реагування педагогічних працівників у випадках жорсткого поводження з дітьми, зокрема домашнього насильства та булінгу, а також психолого-педагогічних особливостей профілактичної роботи з протидії насильства.

Організатори: департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з міжсекторальною робочою групою з питань попередження та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі міської координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми та громадською організацією «Ла Страда – Україна».

 

Share this post