Міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер»

В Одесі стартував міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер» серед дітей та учнівської молоді 

З 14 вересня по 07 жовтня 2020 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер» серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти міста.

Мета конкурсу: сприяння реалізації державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у місті Одесі, удосконалення організації та змісту освітнього процесу на засадах ґендерної рівності та поваги до прав і свобод осіб кожної статі, а також підвищення обізнаності дітей та учнівської молоді з питання ґендерної рівності.

Для участі у конкурсі заклади освіти міста надають до 3-х кращих малюнків від кожної вікової категорії (І категорія – від 9 до 13 років; ІІ категорія –від 14 до 17 років).

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та цінними подарунками.


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради  від 14.09.2020 №191 “Про проведення міського конкурсу малюнку «Як я розумію ґендер» серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти“

Share this post