До Дня англійської мови у закладах освіти міста пройшли різноманітні заходи

Для учнів та вчителів англійської мови закладів освіти м. Одеси у рамках відзначення Дня англійської мови пройшли міжнародні конференції, воркшопи, дні самоврядування у спеціалізованих навчальних закладах.

Так, на базі Одеського НВК “Гімназія № 7” була проведена Міжнародна онлайн-конференція «Готуємо «глобального» громадянина  Всесвіту», в якій взяли участь 25 учителів англійської мови закладів освіти  м. Одеси.

Під час заходу педагоги також взяли участь у тренінгу «Використання можливостей проведення міжнародних онлайн-конференцій, спрямованих на розвиток медіаграмотності та мовної компетентності учнівської молоді».

Протягом  п’яти  років у закладах загальної середньої освіти міста втілюється програма «Generation Global» та проводиться навчання вчителів щодо її використання.

Міжнародні телемости (онлайн-конференції) для учнів у рамках святкування Дня англійської мови пройшли на базі Одеських гімназій №№ 1, 5, 8, НВК «Гімназія № 7», №№13, 49. Міжнародні онлайн-конференції  пройшли для учнів старшої школи з різними країнами: Індією, Індонезією, Сполученими Штатами Америки, Йорданією.

Протягом конференції учасники протягом години в онлайн-режимі спілкувались з представниками Програми «Глобальний діалог молоді Європи, Америки та Азії». Учасники заходу дізналися про історію даного проекту, підкреслили його значення для виховання моральних цінностей в учнівської молоді та формування «глобального» громадянина Всесвіту.

Теми для обговорення були різними: «Діалог як засіб налагодження стосунків між однолітками», «Багатство та бідність і доброчинність», «Роль проведення свята для виховання моральних цінностей учнів».

Під час заходів школярі виявили високий рівень мовної компетентності, продемонстрували рівень культури, вихованості, толерантності по відношенню до історії та традицій інших народів.

Учні висловлювали власну позицію та переконання відносно того, як можуть підлітки вирішувати різні конфліктні ситуації не тільки між собою, а й у цілому світі.

Учні закладів освіти м. Одеси отримали позитивну оцінку  від координаторів Міжнародного проекту «GenerationGlobal» за активну життєву позицію, мовну компетентність та толерантне ведення діалогу.

Share this post