Міський конкурс малюнку «Місто дитячих мрій»

До уваги учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста

У травні 2023 року відповідно до Положення пройде міський конкурс малюнку «Місто дитячих мрій» серед учнів/вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Конкурс проводиться в рамках проведення міського фестивалю конкурсу «Зоряна юність Одеси» з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Мета Конкурсу: розвиток творчих здібностей і талантів дітей, популяризація образотворчого мистецтва, пошук і підтримка юних талантів, а також залучення учнівської молоді до кращих традицій національної культури.

До участі запрошуються  учні/вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси. Конкурс проводитиметься за віковими категоріями: І категорія – 9-13 років; II категорія – 14-17 років.

З вимогами щодо оформлення робіт можна ознайомитися у Положенні про міський конкурс малюнку «Місто дитячих мрій».

Переможці будуть нагороджені відповідними дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

_______________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 28.04.2023 №60 “Про проведення міського конкурсу малюнку “Місто дитячих мрій”.

Конкурс проводиться відповідно до Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-УІІІ.

Share this post