Міський конкурс «Срібне слово»

У жовтні в Одесі пройде міський конкурс читців, поетів та прозаїків «Срібне слово».

 Міський конкурс читців, поетів та прозаїків «Срібне слово» (далі – Конкурс) проводиться з метою відзначення в 2020/2021 навчальному році Дня української писемності й мови, сприяння розвитку творчих здібностей дітей та молоді, формування основ виразного художнього читання й культури слова, а також виявлення поетичних та літературних здібностей у школярів.

До участі в конкурсі запрошуються учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Міський конкурс читців, поетів, прозаїків «Срібне слово»  проводиться за двома номінаціями: «Читці», «Поети, прозаїки».

Відповідно до Положення, Конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап Конкурсу – з 04 жовтня по 13 жовтня 2021 року.

Переможці І-го етапу беруть участь у ІІ-му етапі Конкурсу відповідно до поданих заявок. Заявки подаються до 18 жовтня 2021 року до журі відбіркового туру. Заявки, які надійшли пізніше встановленого терміну, не розглядаються.

  • II етап Конкурсу – складається з двох турів: відбіркового і фінального.

Відбірковий тур II етапу проводиться 18-20 жовтня 2021 року. Переможці відбіркового туру II етапу беруть участь у фінальному турі II етапу відповідно до підсумкових протоколів журі. Фінальний тур II етапу Конкурсу проводиться 22 жовтня 2021 року.

Організатор міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово» – Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

***

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 21.09.2021 № 227 “Про проведення міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово»

Share this post