Вітаємо юних екологів України!

Перемога юних одеситів у Фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»” 

З  03 по 05 листопада 2020 року Одеська СШ № 40 представляла Одеську область на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який проходив у місті Києві. У заході взяли участь команди із 20 областей України.

Відповідно  до  епідеміологічної  ситуації  в  Україні,  Всеукраїнський  конкурс проводився в заочному форматі. Командам-учасницям потрібно було заздалегідь  записати  та  розмістити  на  каналі  YouTube  або  у хмарному середовищі відеоролик, який мав демонструвати презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу та відеоролик конкурсного виступу, в якому мала бути розкрита тема заходу «Країні Юннатії – 95!»

Колектив екологічної просвіти Одеської спеціалізованої школи №40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області вже багато років виступає з різноманітними програмами екологічного спрямування та посідає призові місця на різних рівнях. За допомогою віршів і музики, мистецтва хореографії та сценічної дії екологічна агітбригада освітнього закладу  «Формула успіху» намагається переконати суспільство у необхідності нового екологічного мислення.

Колектив екологічної просвіти Одеської СШ № 40 «Формула успіху» став абсолютним переможцем та здобув найвищу нагороду – Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

Нагадаємо, що минулого року головний приз виборов колектив «Вітаміни» Центру творчості дітей та юнацтва Київщини та Боярського академічного ліцею «Лідер» і саме завдяки цьому Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» був проведений фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», організатором якого є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Навесні 2021 року Одеса отримала честь приймати юннатів зі всієї України!


Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.05.2012 № 573 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.09.2012 за № 864/21176 щороку.

Мета конкурсу: підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи, активізації екологічного руху в Україні, привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до існуючих екологічних проблем.

Share this post