«Місто, яке пам’ятає козаків»: анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

14 жовтня 2022 року в  закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси пройде щорічна  гра-квест «Місто, яке пам’ятає козаків» відповідно до Положення.

Міська  гра-квест «Місто, яке пам’ятає козаків» проводиться з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, ознайомлення з героїчними сторінками історії України, розвитку інтересів до української культури, традицій, обрядів українського народу, розкриття творчого потенціалу талановитих учнів, виховання в учнівської молоді поваги та інтересу до знань, розвитку у дітей кмітливості та ерудиції.

Організатори:  Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з КУ  «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

До участі  у грі-квесті запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади  м. Одеси.

Звертаємо вашу увагу! Заявки для участі слід надати до 07 жовтня 2022 року  до КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Призери гри будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. 

_______________

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 30.09.2022 № 214 “ Про проведення міської гри-квесту «Місто, яке пам’ятає козаків».   

Захід проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №55-УІІІ.

Share this post