Міжнародне співробітництво Одеського НВК №13

Участь Одеського НВК №13 у міжнародних проєктах 

Одеський навчально-виховний комплекс №13 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Одеської міської ради Одеської області  розташований за адресою: вул. Кримська, 62, корпус А, бере участь у міжнародних проєктах:

  • Німецько-український проєкт «PASCH» – «Школи: партнери майбутнього»

У закладі освіти створено класи з поглибленим вивченням німецької мови, участь учнів школи у спільних культурних проєктах, наприклад, «Тижня Німеччини в Україні», підвищення кваліфікації вчителів німецької мови на спеціальних курсах, організованих для викладачів шкіл PASCH та підготовка учнів Одеського НВК №13 до безкоштовного складання іспиту з німецької мови DSD-1, який відбудеться у лютому 2021 року.

  • Британсько-український проєкт «Generation Global Tony Blair Foundation»

Фонд Тоні Блера проводить семінари, в яких приймають участь вчителі школи, що забезпечує поглиблену підготовку фахівців, а відеоконференції з професійного розвитку дають вчителям можливість поділитися своїм досвідом та передовою практикою.

  • Німецько-український проєкт «Молодь дебатує»

Мета ініціативи «Молодь дебатує» – активніше залучити шкільну молодь до розбудови громадянського суспільства, адже це люди, чиї рішення і дії вже завтра визначатимуть, якою буде наша держава.

З вересня 2019 року в школі проводяться заняття гуртка «Дебати», під час яких використовуються посібники  «Вчимося дебатувати», які розроблені німецькими авторами  проєкту «Jugend debattiert». Заняттями гуртка охоплено близько 25 учнів 8-10 класів.

  • Британсько-український проєкт «Школа – Центр підготовки для здачі Кембриджських іспитів з англійської мови»

В Одеському НВК №13 були створені класи з поглибленим вивченням англійської мови, де проводиться поглиблена підготовка до здачі міжнародних Кембриджських іспитів з англійської мови та внесені певні зміни в навчальні плани та в планування навчальних занять. Учні вказаних класів регулярно здають іспити рівню А1, А2, В1, В2, С1 Загальноєвропейської Системи Оцінювання (Common European Framework). У рамках проєкту Одеський НВК №13 інформує учнів щодо процесу реєстрації на іспити, які організує «Центр міжнародних іспитів» відповідно до свого договору з Лондонською школою англійської мови. Вчителі Одеського НВК №13 проходять навчання і також беруть участь у рівневих іспитах, організованих Лондонською школою англійської мови.

Більш детальну інформацією щодо міжнародного співробітництва Одеського НВК №13 (звіт) можна отримати за посиланням або натисніть на картинку

 

Share this post