Семінар «Відкриваємо світ цеглинок ЛЕГО»

В Одеському ДНЗ №73 пройшов семінар-практикум «Відкриваємо світ цеглинок ЛЕГО».

Семінар проведено для завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів міста Одеси та області.

Метою заходу було ознайомлення завідувачів та вихователів-методистів з ЛЕГО-конструктором. Учасники семінару розглянули форми роботи з дітьми з ЛЕГО-конструктором, засоби інтеграції ЛЕГО-конструювання в освітній процес з дошкільниками в різні розділи програми.

Для педагогів провели інтегроване заняття з трудового навчання  «Професія – будівельник».

Під час семінару учасники акцентували увагу на тому, що конструктори LEGO для дітей дошкільного віку дозволяють вирішувати широке коло навчально-ігрових завдань: розвивати просторове мислення, комунікативні навички та мову, отримувати початкові знання про людське суспільство, світ тварин, про роботу пристроїв, про причини та наслідки тощо.

У практичній частині були проведені ігри зі слухачами з використанням ЛЕГО-конструктора.

******************************************************

Семінар-практикум проходив у рамках педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації при Одеському обласному інституті вдосконалення вчителів.

Одеський дошкільний навчальний заклад №73 є базовим для проходження педагогічної практики слухачів ООІУВ.

На заході були присутні старший викладач кафедри менеджменту й розвитку освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів Світлана Пустовалова, слухачі з різних районів та міст Одеської області.

Share this post