«Миколай на «Теплій Хвилі»: фестиваль дитячих творчих робіт

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Напередодні Новорічних свят усі очікують дива, сподіваючись на здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Для кожного українця сьогодні найбільша мрія – це Перемога і мирне небо, щоб наші захисники та захисниці повернулися в рідні домівки, наповнені затишком і щастям, до своїх сімей.

Свято Миколая Чудотворця цього року співпадає з Днем Збройних Сил України. Святий Миколай є нашим небесним покровителем, а воїни України боронять нашу Батьківщину від ворога, захищаючи її незалежність, на землі. 

Дружна освітянська родина міста Одеси вкотре об’єдналась в благодійній акції «Тепла Хвиля» – допомога всім, хто того потребує, підтримка незламного духу наших воїнів – захисників.

Дуже теплим та дивовижним є свято Миколая Чудотворця для наших діток, які очікують на подарунки та здійснення щирих сподівань, які під силу лише Святому.

Запрошуємо всіх доєднатись до Фестивалю дитячих творчих робіт «Миколай на «Теплій Хвилі» та за допомогою підручних матеріалів креативно зобразити Святого Миколая у вигляді малюнку, вишивки, декупажу, ліплення, моделювання, скраббукінгу, оригамі, поробки, іграшки, ялинкової прикраси, сувеніру-оберегу, листа до Миколая.

У рамках Фестивалю в закладах освіти з 01 по 08 грудня 2023 року проводитимуться виставки та ярмарки дитячих робіт.

Учасники Фестивалю також можуть розмістити свої роботи у соціальній мережі «Фейсбук» за хештегом #МиколайНаТеплійХвилі 

Share this post