На допомогу освітянам: завершення навчального року з системою «Єдина школа»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради повідомляє

1 червня 2023 року фахівцями ТОВ «Татл технолоджі» проведено інформаційно-консультаційний вебінар «Завершення навчального року з системою «Єдина школа».

Вебінар проводився для педагогів, класних керівників та адміністраторів закладів загальної середньої освіти. 

Мета заходу: ознайомлення з функціональними можливостями системи «Єдина школа».

На вебінарі розглядалися такі питання:

  • завершення другого семестру поточного навчального року: тематичне, семестрове, річне оцінювання;
  • формування і друк звітності: свідоцтва досягнень, табелі, журнали;
  • робота класного керівника зі звітними документами.

Захід можна переглянути за поданим нижче покликанням https://youtube.com/live/s_1cKoYvgMA?feature=share 

Учасники вебінару детальніше ознайомилися зі структурою інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа», засобами наочного подання і фіксування освітньої інформації в її модулях із подальшим формуванням статистичних даних, реалізацією інтерактивного зв’язку із учнями і батьками. 

Система «Єдина школа» в закладах освіти реалізується в умовах проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою “Впровадження сучасних інформаційних технологій” в освітню управлінську діяльність» (наказ Міністерства освіти і науки України від 13.03.2019 № 341), що координує відділ інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

У м. Одеса до інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа» підключені 11 закладів загальної середньої освіти.

Вебінар Формування освітньої аналітики в системі “Єдина школа” можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=pxeQYXxMN-o

********************************* 

З проєктами, які реалізуються у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м Одеси, можна ознайомитись у розділі ІННОВАЦІЙНА РОБОТА”

Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.08.2022 № 707 “Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі”

Share this post