На крилах пісень – від давнини до сучасності: підсумки конкурсу

В Одесі проведений міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності» 

З метою залучення учнівської молоді до пошуку, збереження народної культурної спадщини України, задоволення освітньо-культурних інтересів молоді, її потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, а також пошуку й підтримки талановитих співаків серед вихованців закладів освіти м. Одеси департаментом освіти та науки Одеської міської ради у листопаді 2020 року з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в режимі онлайн проведений міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності».

У фестивалі-конкурсі взяли участь 93 конкурсанти – учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста у 3-х номінаціях: «Народний спів», «Естрадний спів» та «Академічний спів». Учасники конкурсу продемонстрували різноманітність репертуару і високий рівень виконавської майстерності.

Володаркою «Гран-прі» міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні «На крилах пісень – від давнини до сучасності» стала Кайдалова Дар’я, учениця Одеської гімназії № 5, керівник Харькова О.М.

Почесне звання Лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів отримали 29 виконавців.

Учасники фестивалю-конкурсу будуть нагороджені відповідним дипломом департаменту освіти та науки Одеської міської ради, пам’ятним кубком,  а переможниця та Лауреати І ступеня – цінним подарунком.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради №287 від 03.12.2020 “Про підсумки проведення міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу української пісні “На крилах пісень – від давнини до сучасності».

Конкурс проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 №436-VІІ.


Георгій Савостьянов, (номінація «Академічний спів»), « O’ sole mio»


Герда Нечипорук, (номінація «Естрадний спів»), «Місяць»


Єлизавета Скорба, (номінація «Академічний спів»), «Серенада»


Єлизавета Калініна, (номінація «Естрадний спів»), «Жалі»


Віталіна Чебан, (номінація «Народний спів»), «Ой,горе тій чайці…»


Вікторія Дяченко, (номінація «Народний спів»), «Над Дунаєм»


Марія Горєва (номінація «Естрадний спів»), «Ангел мами»


Катерина Шабелько, (номінація «Естрадний спів»), «Голубка»


Анна Коваленко, (номінація «Естрадний спів»), «В небі зіронька»


Олександра Смірнова, (номінація «Естрадний спів»), «Змінити все»

Share this post