Волонтерська діяльність. Фото

Одеські педагоги, учні та їх батьки активно підтримують ЗСУ 

Сьогодні волонтерська діяльність – це крила, на яких тримаються великі справи, надія на Перемогу та віра у мирне майбутнє. Педагоги, учні та їх батьки з вірою в наближення до Перемоги активно підтримують незламний дух наших захисників та захисниць з перших днів війни, докладають максимум зусиль, щоб допомогти Збройним Силам України.

У закладах освіти міста організовуються плетіння маскувальних сіток, захисних костюмів,  пошиття подушок та матраців;  дітьми власноруч створюються обереги та подарунки, листи підтримки та малюнки, які регулярно передаються військовослужбовцям ЗСУ, що кожного дня боронять кордони України та оберігають наш спокій!

Крім цього, педагогами та батьками здійснюється збір питної води, медикаментів, засобів гігієни, продуктів харчування, посуду, необхідної техніки (мобільні телефони, рації, ліхтарики, бронежилети, газові балони) для військовослужбовців ЗСУ, а також дитячі та дорослі речі (одяг та взуття, постільна білизна, ковдри, рушники, дитячі іграшки, коляски, ходунки, самокати) для мешканців міст, які постраждали від воєнних дій та потребують допомоги.

  

 

Share this post