Напередодні Великодня: благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»

Напередодні Великодня в установах освіти Одеси пройшов благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки».

У закладах дошкільної, загальної середньої освіти міста пройшли акції «За чисте довкілля», «Посади дерево і збережи його». Педагоги, вихованці дитячих садків, школярі та їх батьки облагороджували клумби на пришкільній території, майстрували і розвішували на деревах нові шпаківні.

У всіх школах, дитячих садах і позашкільних навчальних закладах міста провели майстер-класи з випікання пасок, розпису і фарбування яєць, виготовлення прикрас і оберегів, були організовані благодійні виставки-ярмарки та концертні програми.

У сучасній харчовій лабораторії на базі Одеської національної академії харчових технологій для учнів Одеського навчально-виховного комплексу «Надія» № 275 пройшов майстер-клас з розпису великодніх пряників, які  були передані воїнам, що знаходяться на лікуванні в Центральному військовому клінічному госпіталі № 411.

За доброю традицією на території військового госпіталю учні шкіл міста та професійно-технічних училищ, педагоги, члени Молодіжної ради при Одеському міському голові прикрасили великодні дерева і створили на зеленому газоні інсталяцію з крашанок. А вихованці Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Еврика» провели під відкритим небом у військовому госпіталі святкову концертну програму.

Листівки, ляльки-мотанки та обереги, зроблені руками учнів шкіл, стали великодніми подарунками для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій на Сході України.

Ініціатором проведення марафону виступив департамент освіти та науки Одеської міської ради.

        

      

Share this post