Нарада керівників закладів освіти

04 березня 2020 року відбулась нарада керівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси

Відкрила нараду директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, яка акцентувала увагу керівників закладів освіти на створенні відповідних безпечних умов у закладах освіти міста та на посиленні контролю за дотриманням правил безпеки.

Під час наради було проаналізовано стан проведення додаткових заходів з запобігання пожеж у закладах освіти. Згідно з результатами вибіркової перевірки закладів освіти щодо дій під час пожежі з організацією учбової евакуації вихованців, учнів та персоналу пожежна безпека в закладах та установах забезпечується шляхом проведення організаційних і практичних заходів та використання технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам. З керівниками закладів освіти ще раз були розглянуті заходи спрямовані на забезпечення безпечних умов перебування дітей у закладах освіти міста та вказано на неухильне та негайне усунення усіх недоліків, забезпечення безпеки учасників освітнього процесу.

     

З питаннями епідеміологічної ситуації із захворюваності на короновірус,  протиепідемічними заходами щодо недопущення занесення та розповсюдження короновіруса серед учасників освітнього процесу присутніх ознайомили Петро Діордієв,  начальник Одеського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Ольга Балановська, провідний фахівець Одеського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області. У своєму виступі вони зазначили заходи з захисту населення від інфекційних хвороб, профілактики зараження та розповсюдження вірусу, ознайомили з основними шляхами зараження та первинною допомогою при виявлені симптомів захворювання.

З питання щодо результатів проведення моніторингу розміщення інформації на веб-сайтах закладів освіти про основні події, які відбуваються у закладах виступила заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова, яка  звернула увагу на дотримання вимог ст.30 Закону України «Про освіту» «Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу», проаналізувала роботу веб-сайтів департаменту освіти та науки Одеської міської ради, закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, розповіла про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади, закладів освіти міста.

 

Share this post