Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Одеській СШ №75

У Одеській СШ №75 з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей влаштували свято «Зустріч друзів»

Почесними гостями свята стали представники дипломатичних місій, акредитованих в Одесі, представники інституту спеціальної педагогіки НАПН України, департаменту освіти та науки Одеської міської ради, вищих навчальних закладів, громадських організацій, батьківської спільноти.

Основною метою свята стало нагадування суспільству про те, що кожній дитині потрібна увага і підтримка, а також залучення всіх небайдужих до проблем дітей і створення казкового свята для них.

Яскравим початком свята став виступ дітей (танець «Вальс» та «Гори, гори ясно» у виконанні ансамблю «Сонячні промінчики»). Серед гостей свята був проведений розіграш лотереї, де переможці виграли цінні подарунки, зроблені руками дітей — картини в техніці вовняна акварель. Гості свята відвідали виставку дитячих творчих робіт під назвою «Скарбниця дитячих талантів» та ознайомилися з методичними розробками і програмами вчителів школи.

Григор`єва Лариса Вікторівна, директор Одеської спеціальної школи № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради  відзвітувала про успіхи школи за півріччя і використання спонсорської допомоги, поділилася планами і мріями про розвиток школи.

По завершенню свята кожному гостю був вручений подарунок — грецька амфора з фетру, зроблена руками учнів Одеської СШ №75. Яскравим акордом стала фінальна пісня, у виконанні колективу вчителів та випуск голубів, символів миру в чисте небо.

       

Share this post