Навчальний рік 2021/2022 розпочнеться 1 вересня

З 1 вересня заклади освіти будуть працювати у звичному форматі 

Відповідно до статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» освітній процес організовується в межах навчального року, що розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

Структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою.

Тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради для зручності життєдіяльності громади м. Одеси, після проведення консультацій з Громадською організацією «Асоціація керівників закладів освіти м. Одеси» рекомендує організувати 2021/2022 навчальний рік за семестровою системою у такі терміни:

 

Акцентуємо увагу на тому, що структура навчального року може коригуватися в залежності від епідемічної ситуації. Такі зміни, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», схвалюються педагогічною радою закладу та вводяться в дію наказом керівника закладу освіти.

Share this post