Пройшла онлайн-зустріч з представниками Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

22 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч з представниками Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою щодо надання психологічної допомоги населенню міста.

На зустрічі були присутні: Одеський міський голова Геннадій ТРУХАНОВ, заступники міського голови Павло ВУГЕЛЬМАН та Світлана БЕДРЕГА, директор міжнародних проєктів Israel Trauma Coalition Макс ГОЛДЕНБЕРГ, директор освітніх програм Israel Trauma Coalition, міжнародний експерт з роботи з травмою, консультант у проектах ООН та Ради Європи  Алекс ГЕРШАНОВ, директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена БУЙНЕВИЧ, представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та практичні психологи закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Під час наради було досягнуто домовленостей з Ізраїльською Коаліцією по роботі з Травмою щодо співпраці за такими напрямами:

  • навчання технікам кризової допомоги, що необхідні при роботі з населенням міста під час та після війни;
  • підготовка місцевих команд першої емоційної допомоги населенню міста;
  • підвищення рівня загальної психологічної стійкості, здатності справлятися зі стресовими ситуаціями жителів міста.

У подальшому навчання з Ізраїльською Коаліції по роботі з Травмою  продовжать учасники сформованих  груп до складу яких увійшли фахівці різних сфер:

  • практичні психологи закладів та установ освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси;
  • працівники комунальних установ «Інклюзивно-ресурсні центри» м. Одеси, «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області»;
  • спеціалісти психологічних служб Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
  • працівники охорони здоров’я.

Співпраця з Ізраїльською Коаліцією по роботі з Травмою (ІКТ) триває.

 

_______________________________

Ізраїльська Коаліція по роботі з Травмою (ІКТ) пропонує громадам, командам і медичним працівникам найкращі високопрофесійні практики Ізраїлю щодо психосоціальної підтримки та допомоги населенню, орієнтованої на травми, до, під час і після надзвичайних подій.

Share this post