Ноутбуки від Google та ЮНЕСКО – освітянам Одеси

Спільно з  МОН команда Мінцифри у 2022 році продовжила ініціативу «Ноутбук кожному вчителю»

Заклади загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси отримали  для педагогічних працівників 1994  ноутбуки від Google та ЮНЕСКО, які було доставлено у місто у рамках домовленостей Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з компанією «Google» та ЮНЕСКО.

Розподіл 1994  ноутбуки по районам міста (на підставі інформації керівників закладів загальної середньої освіти):

Частина ноутбуків оснащена спеціалізованою операційною системою від Google – Chrome OS, яка відрізняється від звичних освітянам операційних систем. З метою розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організувало безоплатне навчання за курсом «Цифрові інструменти Google для освіти» (перейдіть за посиланням), яке здійснюється протягом 2022/2023 навчального року.

Вчителі отримають можливість безоплатно користуватися деякими функціями Workspace for Education до кінця року. Це набір інструментів для онлайн-комунікації між учням і вчителями, які дають змогу організувати дистанційне навчання і зробити його продуктивнішим. Зокрема, проводити онлайн-уроки, публікувати й перевіряти домашні завдання тощо.
 
 
************************

Share this post