Новорічне свято для вихованців ІРЦ № 2

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Напередодні Нового року та Різдва Христова працівниками Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 2» за участю Парламенту старшокласників Одеської загальноосвітньої  школи №51 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області проведено свято з подарунками та іграми для вихованців КУ «ОІРЦ № 2».
Новорічний ельф провів цікаві ігри та веселощі. Вихованці центру брали активну участь у конкурсах, співали пісні із побажанням здоров’я та добробуту.
З огляду на відгуки батьків, дитячий сміх, який лунав всюди, можна сміливо сказати, що доброзичливе ставлення до діток, підтримка віри в їх унікальність залишило у гостей новорічно-різдвяного свята теплі та приємні спогади.

  

 

**************************************************************
Нагадаємо, що в м. Одесі створено та працює 9 інклюзивно-ресурсних центрів, які розташовані в усіх 4-х районах міста.
Педагогічні працівники інклюзивно-ресурсних центрів проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини; надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги; забезпечують системний та кваліфікований супровід дитини з особливими освітніми потребами, тож діти з особливими освітніми потребами та їхні батьки можуть отримати відповідні послуги за місцем проживання.
Подати заявку на відвідування інклюзивно-ресурсних центрів та отримати запрошення на консультацію можна онлайн за допомогою порталу «Україна. ІНКЛЮЗІЯ». На цьому порталі можна обрати найближчий ІРЦ, зареєструватись і прийти на прийом у призначений час без черг та очікування.

Share this post