Новий заклад позашкільної освіти відкриється в Одесі

В Одесі готують до відкриття збудований Комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» 

Наразі завершуються внутрішні оздоблювальні роботи на першому поверсі і сходовому прольоті, а на двох верхніх поверхах вже почалася розстановка меблів.
Одночасно в Центрі зможуть займатися до 1300 дітей від 3,5 до 21 років.

Головною особливістю нового закладу позашкільної освіти є зал для глядачів на 230 посадочних місць, що дозволить тут же організовувати виступи вихованців.

Комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» знаходиться на спільній території з ОЗОШ №33 (вул. Космонавта Комарова, 8).

З метою максимального залучення дітей та молоді до позашкільної освіти за місцем проживання, а також розвитку мережі закладів комунальної власності територіальної громади м. Одеси у вересні 2020 року рішеннями Одеської міської ради створені 3 комунальні заклади позашкільної освіти: Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Ювента», Одеська станція юних техніків «Старт», Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» (урочисте відкриття якого заплановано до Дня міста).

Наразі у м. Одесі функціонують 19 комунальних закладів позашкільної освіти (минулого року – 16): 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографії, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 11 центрів (палаців/ будинків) дитячої та юнацької творчості.

Позашкільну освіту у 2182 гуртках, групах та інших творчих об’єднаннях з різних напрямків на базі закладів позашкільної та загальної середньої освіти міста отримують майже 39 тис. дітей та підлітків

Share this post