Одеська школярка отримала Гран-прі у конкурсі проєкту STEM is FEM

Учениця 10 класу Одеської ЗОШ № 92 Наталія Снігур отримала Гран-прі у конкурсі проєкту STEM is FEM в модулі «Біотехнології»

Призом стала можливість Наталії брати участь у найбільшому польському STEM-саміті для жінок — Women in Tech Perspectywy.

19-20 жовтня у м. Київ відбувся перший освітній модуль проєкту STEM is FEM. У рамках модуля проведено всеукраїнський конкурс на тему «Біотехнології».  Анкету реєстрації заповнили близько 100 учасниць, за результатами тестування обрали 30, з яких 22 дівчинки з різних куточків України змогли бути присутніми на події у м. Києві, серед яких була учениця 10 класу Одеської ЗОШ № 92 Наталія Снігур.

У перший день учасниці конкурсу зустрілись із мотивуючими спікерами проекту — жінками, які досягли великих кар’єрних успіхів та посад. Дівчата відвідали дві установи, що займаються біотехнологіями, аби на власні очі побачити, як може виглядати їх робота, якщо вони оберуть для себе цей напрям. Наступного дня у дівчат була можливість поставити свої запитання жінкам, які безпосередньо працюють у галузі біотехнологій. 

Окрім освітньої та мотиваційної частин проект STEM is FEM також запропонував дівчатам ще одну конкурсну програму. Два дні учасниці намагались знайти власну відповідь на питання, яке все ще стоїть перед сучасною науковою спільнотою — як «виростити» дієздатний людський орган у лабораторних умовах.

Саме завдяки цій роботі і інтерв’ю Наталія отримала Гран-прі та вже 13-14 листопада відвідала STEM-саміт для жінок Women in Tech Perspectywy у м. Варшава.

Наталія увійшла до складу понад 3000 учасниць з 35 країн світу та мала нагоду відвідати виступи понад 150 спікерів з 20 країн світу, 150 менторських сесій, 80 воркшопів, 14 паралельних заходів. 

Наталія Снігур мала чудову нагоду перевірити у дії чи хоче пов’язати своє майбутнє життя із професією з напрямку STEM.


STEM IS FEM – освітній благодійний проект популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. Метою проекту є мотивування дівчат обирати для себе STEM-професії, пов’язані із наукою, технологіями, інжинірингом або математикою.

Share this post