Одеська школярка посіла перше місце у всеукраїнському фіналі конкурсу Jugend debattiert international

Поліна Титова, учениця Одеського НВК № 90 імені О.С. Пушкіна, здобула перемогу у всеукраїнському фіналі конкурсу Міжнародних молодіжних дебатів 

Цей конкурс проводиться в 14 країнах Європи і кращі знавці німецької мови дискутують за найактуальнішими темами згідно строго регламентованим правилам, іноді представляючи точку зору, яка навіть суперечить власним думкам. Усі проблеми і їхнє можливе рішення обговорюються тільки німецькою мовою.

Через умови самоізоляції, що пов’язані з карантином на коронавірус, півфінал і фінал цього року пройшли на платформі ZOOM, що було неймовірно складно, тому що своїх опонентів, як і журі, ти бачиш тільки на екрані комп’ютера, ну і технічні проблеми можуть виникнути щохвилини.

 

 

Поліна Титова, учениця  11-го класу Одеського НВК № 90 імені О.С. Пушкіна, буде представляти Україну  у міжнародному етапі конкурсу Міжнародних молодіжних дебатів  01 жовтня 2020 року.

За умовами конкурсу учасники спочатку проходять національний відбір. Двоє, які посідають перше та друге місця у нацвідборі, проходять у фінал Міжнародних змагань, де й визначають переможців. Загалом у дебатах змагаються учасники з 12 країнах Центральної та Східної Європи.

 


 

Довідково. “Jugend debattiert international/ Міжнародні молодіжні дебати – конкурс серед країн Центральної та Східної Європи” – це проєкт Goethe-Institut, Фонду “Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє”, Благодійного фонду “Герті” та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном.

 

Share this post