Одеські освітяни – разом!

Одеські школи та дитсадки допомагають захисникам України.
З першого дня нападу на Україну Департаментом освіти та науки Одеської міської ради було створено опорні пункти на базі закладів освіти у всіх районах міста з метою зібрати гуманітарну допомогу. І одесити, як завжди, не підвели.
Тисячі одеситів стали нести різні продукти харчування, предмети гігієни, шкарпетки, консерви, ліки, термобілизну, чисту питну воду та багато іншого, необхідного. Все для того, щоб забезпечити безперервне постачання військових частин та воїнів Територіальної оборони. А кухарі шкіл та дитячих садків у режимі нон-стоп з перших годин війни готують найсмачніші борщі та пампушки, пиріжки, варять каші та смажать котлети (а в Одесі розуміються на якісній та різноманітній їжі), не забувають про приготування сухих пайків. І все це не менше ніж тричі на день. Слід зазначити, що зосередженість кухарів одеських дитячих садків та шкіл при приготуванні їжі  захоплює. Жодної паніки, повне дотримання класичної рецептури, а головне – душевний підхід до роботи з повним порозумінням ситуації.
І вже вкотре  директорка  Департаменту  Олена Буйневич на своїй сторінці у ФБ  написала: «Тут і вихователі, і кухарі, і пані-директорка. Обожнюю тебе, одеська освіто!»
 
 
Допомога захисникам України Перейдіть за посиланням.
Що можу зробити Я для України? Перейдіть за посиланням. 
У закладах освіти міста зібрано допомогу захисникам України. Перейдіть за посиланням. 
 

Share this post