Допомога захисникам України

Одеські школи та дитсадки допомагають захисникам України.


“Ні війні! Ми – шкільні вчителі та директори, вихователі, нянечки, технічні працівники, співробітники управлінських структур, кухарі – всі, хто складає сьогодні міську структуру освіти, – згуртувалися для того, щоб допомагати нашим захисникам, забезпечуючи надійний тил”, – заявила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Наші школи та сади у ці дні стали приймати продукти, ліки, речі, одноразовий посуд для сортування та відправлення до опорних пунктів». І у ці опорні пункти попередньо завезені запаси води.

Всі одеські школи сьогодні працюють для того, щоб у захисників Одеси було гаряче харчування та змінний одяг.

Також розроблено програму онлайн-зустрічей практикуючих психологів шкіл з вихованцями. Вже відзавтра психологи будуть готові, і за бажанням кожна родина через свого класного керівника зможе долучитися до зустрічі і отримати поради, як батькам наразі діяти разом з дітьми, щоб мінімізувати стресову ситуацію.

«На сьогодні наша освіта як ніколи згуртована. Ми поруч з нашими дітьми та батьками», — наголосила Олена Буйневич.

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич сьогодні, 2 березня, на брифінгу розповіла про роботу освітньої сфери міста. Нажміть на картинку.

Крім того, в одеських школах облаштовано пункти збору гуманітарної допомоги.

Виховательки, нянечки, працівники харчоблоків, незважаючи ні на що, виходять на роботу і працюють, щоб своєчасно забезпечувати наших хлопців гарячою їжею.

Share this post