Одеські школярі презентували рідне місто в Польщі

Учні одеської гімназії №9 стали учасниками тренінгів з питань співпраці молоді Польщі, Німеччини та України в рамках міжнародного проекту «Земля світу»

У жовтні 2017 року у рамках міжнародного проекту «Земля світу» в польському місті Крижова проходила зустріч делегацій учнів шкіл Німеччини, Польщі та України.

На запрошення фонду Європейської Співпраці «Krzyzowa» учні шкіл міст Кайзерслаутерна (Федеративна Республіка Німеччина), Лежня (Польська Республіка) і Одеси (Україна) взяли участь в тренінгах «Управління та організація зустрічей дітей і молоді».

Група у складі 15-ти учнів і 2-х педагогів Одеської гімназії №9 креативно презентувала рідне місто. Школярі взяли участь в інтеграційних мовних заходах, літературних читаннях, роботі майстерні «Що ми знаємо про країни-учасниці». Також учні побували на екскурсії «Крижова – вчора і сьогодні», відвідали меморіал Рогозніца у Вроцлаві і Церкву світу в Свидниці. Крім того, діти змогли проявити свої здібності під час участі у роботі майстерні «Ідентичність» і на «Біржі контактів».

В рамках взаємодії з фондом Європейської Співпраці «Krzyzowa» спільна робота буде продовжуватися.

*****************************************************************************

Фонд Європейської Співпраці «Krzyzowa» (Польща) створено в 1989 році за ініціативою колишнього канцлера Федеративної Республіки Німеччини Гельмута Коля і колишнього прем’єр-міністра Польської Республіки Тадеуша Мазовецького.

Цикл тренінгів «Управління та організація зустрічей дітей і молоді», що охоплює різні питання з області міжнародних молодіжних проектів, складається з трьох навчальних модулів, які будуть проводитися у місті Крижова (Польська Республіка) і Берліні (Федеративна Республіка Німеччина).

Share this post