Одеські школярі – учасники Міжнародного екологічного проєкту

У рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради України проведено урок для школярів

Учні 8-11 класів Одеського НВК №4 відвідали Освітній центр Верховної Ради України у м. Києві. Старшокласники відвідали уроки та взяли участь в інтерактивних іграх, які проводились у рамках реалізації міжнародного проекту «Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу» в Україні.

Мета заходу – презентація Освітнього центру Верховної Ради України; ознайомлення школярів з роботою Парламенту та депутатського корпусу; підвищення рівня правової обізнаності школярів; спонукання учнівської молоді до участі в екологічних проєктах та наукових дослідженнях; формування у молодого покоління національної свідомості, патріотизму.

Для учасників заходу був проведений майстер-клас з Народними депутатами Верховної Ради України, під час якого учні мали змогу отримати відповіді на питання від депутатів, а також переконатись у значущості розв’язання проблем екології на державному рівні. Одеські школярі мали змогу дізнатись про майбутній «Зелений офіс», який буде працювати на базі комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Під час інтерактивної навчальної частини для школярів були проведені: дебати, виступи, обговорення; екскурсії: історія Верховної ради, сесійна зала, робота парламенту, тощо.

А також, учні Одеського НВК №4 передали ялинкови прикраси, які виготовили власноруч, для дітей Київської загальноосвітньої спеціальної школи- інтернату №5 імені Я.П. Батюка з порушенням зору.


Проєкт «Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу», BSB_257, спільна оперативна програма «Басейн Чорного Моря» 2014-2020 розрахований на 2 роки і спрямований на скорочення обсягів відходів уздовж Чорноморського узбережжя, включаючи берегову лінію.

Share this post