Інновації в освіті: в Одесі презентували проект “ЕЛЕКТРОННА ШКОЛА”

Розробники проекту «Система електронних інтерактивних підручників «Підручник. ua» презентували новий проект “Електронна школа”.

Для цього були запрошені заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради. У рамках реалізації проекту «Підручник. ua» розробники запропонували впровадити нові сервіси: «Електронний розклад», «Електронний щоденник», «Електронний журнал».

“Ці сервіси так чи інакше використовуються в різних містах України, але всі вони різні, вчителям і учням доводиться підключатися до різних платформ. Ми вирішили, що було б добре об’єднати всі ці сервіси в рамках однієї платформи. У нас вже є реєстрація по всьому місту в системі “Підручник.ua” і цілком логічно не змушувати людей наново реєструватися в нових системах, а додати нову функціональність у знайому систему, якою вже користуються “, – пояснив автор проекту “Підручник.ua” Володимир Усов ([email protected]).

За словами автора, сервіс «Електронний розклад» вже готовий і його вже можна заповнити інформацією конкретної школи і протестувати в реальних умовах. Механізм дозволяє учням, вчителям та батькам, підключеним до системи, бачити розклад “у режимі реального часу” – з усіма замінами й уточненнями. Сервіс «Електронний щоденник», який розробники планують додати у найближчі півроку, дозволить учням і батькам автоматично отримувати інформацію від вчителів. Після впровадження сервісу школярі знатимуть домашнє завдання навіть у разі пропуску уроку, а батьки зможуть контролювати успіхи та знати про всі оцінки дітей. «Електронний журнал» спростить контроль успішності та відвідуваності.

Заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова представила присутнім можливість отримання на порталі проекту аналітичних даних щодо участі у його реалізації вчителів,  учнів та їх батьків по кожному закладу окремо.

З метою проведення експериментального впровадження нових сервісів у системі електронних інтерактивних підручників «Підручник. ua» виявили бажання провести апробацію наступні навчальні заклади міста: Одеські ЗОШ  №№ 27, 118, СШ № 111, гімназія № 4.

******************************************************************

Проект «Система електронних інтерактивних підручників «Підручник. ua» реалізується у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у рамках Програми підтримки інвестиційної діяльності на 2016-2018 роки.

На початок 2017/2018 навчального року на сайті http://www.pidruchnyk.ua розміщені навчальні посібники для 1-11 класів, рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

Презентація

 

Share this post