Одеські школярі відвідують Дні відкритих дверей

Учні 11-х класів Одеських ЗОШ №5 та №41 відвідали День відкритих дверей в Одеському вищому професійному училищі морського туристичного сервісу та ГУНП в Одеській області

Так, під час Дня відкритих дверей в Одеському вищому професійному училищі морського туристичного сервісу студенти і викладачі випускникам закладів освіти розповіли про навчальний заклад. Особлива увага була приділена правилам прийому до училища, стажуванню, правилам внутрішнього розпорядку, міжнародній співпраці.

Під час проведення Дня відкритих дверей Головного управління національної поліції в Одеській області учнів познайомили з умовами вступу до вищих навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України. Викладачі  Одеського державного університету внутрішніх справ  ознайомили випускників з спеціальностями, напрямками підготовки, умовами вступу та специфікою навчання.

Учням продемонстрували профорієнтаційний відеоролик про Одеський державний університет внутрішніх справ. Перед одинадцятикласниками виступили творчі колективи університету «Крок до зірок» та команди КВК університету «Курортна зона», а курсанти-майстри рукопашного бою на високому професійному рівні продемонстрували присутнім елементи спеціальної фізичної підготовки.

   

Share this post