Одеський НВК №13 став учасником наймасовішого уроку добра, проведеного впродовж одного дня

Одеський навчально-виховний комплекс №13 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Одеської міської ради Одеської області долучився до встановлення рекорду – «Найбільша кількість уроків добра» та отримав сертифікат від Національного реєстру рекордів України

У жовтні 2018 року був встановлений Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Національним реєстром рекордів України було зареєстровано 6 542 уроки у 791 освітньому закладі.

Під час Всеукраїнського уроку доброти в освітньому закладі було проведено 27 уроків та заходів, темою яких стало “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. Вчителі обговорювали з учнями важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження, говорили про домашніх улюбленців, розмірковували чому з’являються безпритульні тварини та як цьому можна зарадити.

Уроки доброти були проведенні на основі Методичного посібника Благодійного фонду «Happy Paw» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який рекомендований Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти.

Загалом у Всеукраїнському уроці доброти брали участь заклади освіти з 854 населених пунктів України:

  • 195 міст
  • 80 селищ міського типу
  • 579 сіл

Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» було організовано благодійним фондом «Happy paw» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Гуманістичного руху UAnimals.

Рецензентом самого посібника є Биковська Олена Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ ім. М. П. Драгоманова, ректор Інституту екології економіки і права.

Share this post