Одеський юридичний ліцей учасник міжнародного проєкту

Реалізація проєктів Міжнародного спрямування

В Одеському юридичному ліцеї Одеської міської ради Одеської області розташованому за адресою:  м. Одеса, вул. Катерининська, 64 реалізуються міжнародні проєкти.

Одеський юридичний ліцей з 2018 року є учасником Одеської обласної школи громадянської партисипації дітей та дорослих «УСі В ДІЇ!», входить до складу мережі закладів міжнародного проєкту М-18.

М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» – це громадсько-освітній проєкт партиcипації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з політиками й владою, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проєктів та ініціатив. Гра є політично нейтральною, має на меті саме ознайомлення і роз’яснення дітям основних демократичних принципів, сприяє формуванню громадянських компетентностей.

Проєкт «Mehr Bewegen! Ми можемо більше! Розвиток громадянської активності молоді в регіонах України та інших країн» реалізується в партнерстві громадських організацій «Агенція розвитку освітньої політики», Україна і DRA «Deutsch-Russischer Austausch», Німеччина за підтримки Міністерства закордонних справ.

У березні 2019 року в ліцеї пройшла перша Всеукраїнської імітаційна гра «М18: Я обираю Президента!».

Протягом 2019/2020 навчального року представники  самоврядування ліцею розробляли і далі реалізовували партисипативний проєкт «EMOTION – простір», який був розрахований на покращення освітнього простору в ліцеї.

У вересні 2020 року учні ліцею долучились до тестування симуляційної гри з вивчення прав людини «Правила школи». Активність проводилася у рамках німецько-українського проєкту «SIMSCHOOL – СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ», що реалізується ГО «ЕдКемп Україна» у партнерстві з німецькою громадською організацією «CRISP».

У жовтні 2020 року була проведена друга Всеукраїнської імітаційна гра «М18: Я обираю місцеву владу!».

 

Share this post