Онлайн-курс “З учнями про освіту та кар’єру”

Безкоштовний онлайн-курс для педагогів «З учнями про освіту та кар’єру»

Міністерство освіти і науки України інформує про запуск онлайн-курсу для вчителів старших класів, класних керівників, педагогів соціальних, практичних психологів, молодіжних працівників та батьків – “З учнями про освіту та кар’єру”.

Курс створено мережею EducationUSA в Україні за підтримки посольства США у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra та профільними організаціями.

Проходження онлайн-курсу – це можливість учителів, класних керівників, педагогів соціальних і практичних психологів отримати навички кар’єрного консультування.

Перший модуль курсу доступний вже з 3 березня 2020 року. Реєстрація на курс здійснюється на платформі онлайн-освіти EdEra за посиланням: https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EducationUSA+CO2502+2020/about.

Проходження онлайн курсу – це можливість отримати навички кар’єрного консультування. Професійна орієнтація у школі, усвідомлення учнями та ученицями власного вибору подальшої освітньої траєкторії чи професійної діяльності є однією з цілей Міністерства освіти і науки відповідно програми дій Уряду України.

Реєстрація на курс відбуватиметься постійно, тож усі бажаючі зможуть долучитися до участі в навчанні у будь-який зручний час.

 

Share this post