Онлайн-лекція про аварію на ЧАЕС і біосферний заповідник

#батькам, #учителям, #учням  #екологія, #історія

28 квітня 2023 року у межах заходів, пов’язаних із роковинами Чорнобильської катастрофи, запрошуємо школярів, учителів та всіх охочих приєднатися до онлайн-лекції «Аварія на ЧАЕС та Чорнобильський заповідник: природа під захистом радіації», яку проведуть фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника за участю представників Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Дата проведення лекції –  28 квітня.

 Початок заходу о 10:00.

Доєднатися до онлайн-заходу можна за посиланням.

На лекції слухачів ознайомлять із причинами аварії на ЧАЕС, підставами створення цього біосферного заповідника, впливом радіації на природу зони відчуження, відродженням світу флори й фауни Прип’ятського Полісся. Додатково розглянуть питання радіаційного впливу на людину та необхідних методів безпеки у разі ядерної катастрофи.

_______________________________

День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії.

Цьогоріч  минає 37 років з моменту найбільшої в історії аварії в ядерній енергетиці. Катастрофа забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології. Відтоді в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також вшановують ліквідаторів наслідків аварії.

Share this post