Опитування щодо покриття мережею Інтернет

Опитування проводиться до 16 грудня 2019 року

Міністерство освіти і науки України розпочало дослідження з метою покращення доступу до мобільного інтернету та чіткого визначення, та моніторингу зобов’язань мобільних операторів щодо рівня покриття мобільним інтернетом розроблений Міністерством цифрової трансформації України.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради звертає увагу керівників інклюзивно-ресурсних центрів, закладів загальної середньої, дошкільної, професійно-технічної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси на опрацювання опитувальника та заповнення форми.

Посилання на форму опитування: https://thedigital.gov.ua/mon_internet.

Для зручності у формі опитувальника реалізований функціонал автоматичного заповнення деякої інформації при введенні унікального ідентифікатора IDF. У разі відсутності у респондента інформації про унікальний ідентифікатор, необхідно скористатися інструкцією для отримання інформації про відповідний IDF. Посилання на інструкцію: http://bit.ly/37AKlz9.

У разі виникнення питань, просимо звертатись до державного експерта розвитку міжнародних програм цифрового співробітництва Міністерства цифрової трансформації України (Мінцифри). Тел.: (044)256-76-59, еmail: [email protected].

Share this post