Організація оздоровлення та відпочинку дітей в м.Одесі в 2019 році

З  нагоди відкриття пришкільних таборів у закладах загальної середньої освіти відбулися  урочисті заходи

03 червня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси розпочали  роботу 120 пришкільних таборів з денним перебуванням.

Готовність закладів загальної середньої освіти до оздоровчого літнього періоду була перевірена спеціальними районними комісіями. До складу комісій увійшли представники територіальних відділів освіти районів департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Одеського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, районних відділень ОМУ ГУ ДСНС України в Одеській області, а також підприємств, що займаються організацією процесу харчування.

Табори працюють в одну зміну, тривалість якої 14 робочих днів. За бажанням батьків діти отримують 1, 2, 3-х разове харчування з частковою батьківською платою. Діти пільгових категорій отримують 3-х разове харчування за кошти місцевого  бюджету.

 Під час роботи пришкільних таборів організованим дозвіллям планується охопити більше 30 тис. дітей, що складає 30% від загального числа дітей віком від 7 до 16 років, з них 3266 дітей пільгових категорій. Для дітей підготовлена різноманітна програма виховних і розважальних заходів.

З 01 червня усі заклади позашкільної  та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси переведено на літній режим роботи. Закладами позашкільної освіти м. Одеси  організовано низку заходів, спрямованих на виховання естетичних смаків, навичок трудової діяльності учнів, розважальних, спортивно-туристичних та спортивно-оздоровчих заходів.

Традиційно відкрито табори праці та відпочинку на базі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів та  Одеської СШ №75.  150 учнів 8-10 класів своє дозвілля будуть проводити займаючись в’язанням, випалюванням  по дереву, шиючи іграшки, виконуючи токарні та слюсарні роботи.

На базі 30 пришкільних  таборів відкриті мовні табори, в яких  понад 5 тис. дітей  будуть вивчати  іноземні мови в ігровій, інсценованій та  театральній формі. З дітьми будуть працювати вчителі іноземних мов закладів загальної середньої освіти та  залучені волонтери.  

З 01 червня 2019 року  по 23 серпня 2019 року  на базі ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» за кошти місцевого бюджету буде оздоровлено 350 дітей, які потребують особливої соціальної підтримки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post