Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта

Запрошуємо освітян та батьків до перегляду серіалу 

На платформі Дія.Цифрова освіта вийшов новий освітній серіал про протидію булінгу.

Освітній серіал «Школа без цькувань» покликаний дати цілісне розуміння явища цькування та запропонувати доказові підходи до протидії булінгу. Курс поділяється на дві частини: перша частина призначена для вчителів та працівників закладів освіти; друга частина — для батьків.

Чим допоможе освітній серіал?

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Дасть розуміння, чим булінг відрізняється від проявів агресії в колективі.

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Покаже, як говорити з дітьми про цькування.

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Запропонує найефективніші стратегії реагування на булінг.

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Дасть погляд на соціальні процеси, що відбуваються при булінгу в групі.

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Розповість про ролі батьків і вчителів у протидії булінгу.

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освітаДасть поради для роботи з дітьми з емоційно-поведінковими розладами.

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Продемонструє особливості роботи в протидії цькуванням дітей з особливими освітніми потребами та інвалідністю.

Переглянути серіал можна за посиланнями:

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Школа без цькувань: Частина 1. Учителю https://osvita.diia.gov.ua/courses/skola-bez-ckuvan-castina-1-ucitelu

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта Школа без цькувань: Частина 2. Батькам https://osvita.diia.gov.ua/courses/skola-bez-ckuvan-castina-2-batkam

Освітній серіал про протидію булінгу: Дія.Цифрова освіта

_____________________________________________

Курс розроблено ГО «Студена»  за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта, за підтримки Міністерства освіти і науки України та проєкту «Дружній простір»

Share this post