Оздоровлення дітей пільгових категорій у 2021 році

Юні одесити направлені на ІІ зміну до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку 

22 червня 2021 року 84 дитини пільгових категорій – учні закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, у тому числі вихованці інтернатної групи Одеського ліцею «Олімпієць», які знаходяться на повному державному забезпеченні, направлені на ІІ зміну до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Рассвет» ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» (смт Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область).
На дітей чекають пізнавальні тематичні заходи та розважальні програми, захоплюючі конкурси та інтелектуальні вікторини, шоу-вечори, спортивні змагання та інші заходи. Діти з величезним задоволенням братимуть участь у заходах, демонструючи свої таланти та творчі вміння.
У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Рассвет» протягом І зміни, з 01 червня по 21 червня 2021 року, було оздоровлено 84 дитини пільгових категорій – учнів закладів освіти міста.
Протягом 4-х змін, з 01 червня по 23 серпня 2021 року, на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Рассвет» за рахунок бюджету Одеської міської територіальної громади будуть оздоровлені 335 дітей пільгових категорій.

Оздоровлення дітей пільгових категорій у 2021 роціОздоровлення дітей пільгових категорій у 2021 році Оздоровлення дітей пільгових категорій у 2021 роціОздоровлення дітей пільгових категорій у 2021 році

Share this post