В Одесі відбулася конференція щодо безпеки учасників освітнього процесу

2 червня 2021 року в Одеській гімназії № 4 відбулася практична конференція «Безпека учасників навчального процесу: алгоритм дій закладів загальної середньої освіти міста під час виникнення надзвичайної ситуації»

У рамках конференції директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич презентувала проєкт нової Міської цільової програми «Безпечне дитинство».

Надалі програма буде розглянута депутатськими комісіями та винесена на сесію Одеської міської ради.

У рамках заходу відбулися навчання учнів та працівників закладу освіти щодо дій під час виникнення надзвичайної ситуації, прес-конференція, а також круглий стіл з метою створення єдиного плану дій щодо запобігання та кризисного реагування на подію «Active Shooter».

Практична конференція організована Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з Навчальним центром SAR і Національною Радою з охорони здоров’я і безпеки за участю представників правоохоронних органів, структурних підрозділів Одеської міської ради, Одеської обласної державної адміністрації, громадських організацій, Одеського державного університету внутрішніх справ..

Захід проведено з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Share this post