Оздоровлення педагогічних працівників влітку 2021 року

Влітку Міська профспілка «Освітянин Одеси» направила свої зусилля на організацію оздоровлення членів профспілки.

Питання оздоровлення стало першочерговим на засіданнях Президії, засіданнях профкомів, на профспілкових зборах колективів закладів освіти. Було прийнято рішення про створення резервного фонду для оздоровлення та підтримки здорового способу життя педагогічних працівників.

В 2020 та 2021 роках ситуація з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, вплинула на придбання путівок міською профспілкою. Але, завдяки співпраці усіх освітян,  при підтримці Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, керівників закладів освіти та роботі профкомів, запланований обсяг оздоровлення та лікування членів профспілки успішно реалізується.     

У 2020/2021 навчальному році завдяки міської профспілки «Освітянин Одеси» було оздоровлено 679  педагогічних працівників міста.

   На засіданні Президії було визначено основні заходи та план дій щодо організації відпочинку та лікування в санаторно-курортних закладах членів профспілки на 2020-2021 рік. Були придбані путівки  в санаторно-курортні заклади: смт. Східниця у ЛОК «ДіАнна»- 251  шт., смт. Сергіївка у СКЗ «Золота Нива» – 301 шт., інші санаторії України – 12 шт.

Період відпусток закінчується, але не завершується важлива робота з питанням оздоровлення педагогів. Члени міської профспілки «Освітянин Одеси», отримують чудовий відпочинок і лікування в смт. Східниця в ЛОК «ДіАнна», курорті, який ефективно використовує цілющі води. ЛОК «ДіАнна» проводить лікування захворювань органів травлення, урології, ендокринної системи, серцево-судинної, , нервової системи, органів дихання. Члени профспілки мають можливість оздоровлюватись в ЛОК «ДіАнна» протягом року. Оплата членами профспілки  25% від вартості путівки.

 

 

Також на оздоровлення можна відправитись до санаторно-курортного закладу «Золота Нива», що розташований на Чорноморському   узбережжі в курорті Сергіївка.

Важливим значенням для курорту є величезні запаси високоякісної сульфідної, лікувальної грязі, яка застосовується для процедур з ропою та пелоїдами. Особливі кліматичні умови: близькість моря, лісопаркової зони та вживання мінеральної води «Сергіївська» (типу «Миргородська»)  допомагають у боротьбі з такими проблемами, як: захворювання органів дихання, опорно-рухового апарату, нервової системи, органів зору, органів травлення; захворювання на цукровий діабет, серцево – судинної системи, урології, захворювань шкіри. Санаторій має відділення реабілітації після перенесеного Covid -19. Оплата членами профспілки  25% від вартості путівки.

Об’єднують спілчан і такі форми культурного відпочинку, як: організація екскурсій, туристичних походів, вечорів відпочинку, подорожування Україною, що впливає на зміцнення колективів, створення позитивного клімату, надихає на працю і нові звершення.

Share this post